Kolagen naturalny Platinum - 5ml - tester

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 6,00 zł

9,00 zł

Kolagen Platinum
Tester o pojemności 5ml


Otrzymujemy wiele pytań czy posiadamy próbki Kolagenu Naturalnego. Od dnia dzisiejszego wprowadzamy je do sprzedaży

Należy jednak jasno i wyraźnie powiedzieć iż kolagenu w próbce jest tak niewiele że w żaden sposób nie można ocenić skuteczności naszego produktu po jednej czy dwóch próbkach.

Kolagen Naturalny Colway jest w pełni hypoalergiczny jednak zdajemy sobie sprawę że słowo "hypoalergiczny" jest bardzo często nadużywane przez różne firmy kosmetyczne stąd mogą brać się obawy co do naszych produktów jeżeli chodzi o hypoalergiczność. Dajemy Państwu możliwość przetestowania Kolagenu Naturalnego za niewielkie pieniądze właśnie pod względem wrażliwości na Państwa skórę.


Kolagen jest sprzedawany w małych słoiczkach 5 ml, wystarczy na kilka zabiegów.

Jednak nie należy nabierać kolagenu ze słoiczka palcem, ponieważ zostawia się w słoiczku bakterie, które mogą zniszczyć kolagen, przez co będzie nieskuteczny przy następnym użyciu.


Proszę nabrać kolagen z pojemniczka na szpatułkę czy też wyparzoną łyżeczkę a następnie ze szpatułki na palec i rozprowadzić w wybrane miejsca na ciele.

Nabieranie na szpatułkę lub wyparzoną łyżeczkę dotyczy tylko i wyłącznie kolagenu z próbek 5ml. Opakowania 30ml, 50ml, 100ml, 200ml posiadają dozownik ułatwiający nakładanie kolagenu.

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii